Система промислового зволоження повітря USH1-4 У призначена створення оптимальної відносної вологості в житлових, офісних, промислових і виробничих приміщеннях методом прямого* зволоження повітря, без використання припливних вентиляційних каналів. Зволожувач ультразвукового типу утворює ультрамелкий водяний туман з високою якістю випаровування і швидкістю поширення по приміщенню. Система зволоження має модульну конструкцію, безпечна в застосуванні, практично безшумна, компактна, зручна в користуванні. Дозволяє рівномірно зволожувати повітря всього приміщення. Також в комплект входить виносний модуль контролю і підтримання вологості з датчиком, що автоматично підтримує вологість повітря.
* Пряме зволоження повітря проводиться шляхом монтажу (розміщення) зволожувача безпосередньо в увлажняемом приміщенні, наприклад так працюють всі побутові зволожувачі.
Переваги зволожувачів Mistral очевидні – мале енергоспоживання (в 9 разів менше парових зволожувачів), що утворюється туман чудова б випаровується і поширюється по приміщенню, надійність, простота і зручність монтажу. На відміну від конкуруючих систем зволоження (розпилювальні форсунки, диски, парові зволожувачі), пропоновані нами ультразвукові системи зволоження Mistral створюють більш ЯКІСНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ - без роси і краплі осадження. Вони безшумні, стабільні в роботі і не мають прихованих витрат - базова комплектація завжди готова зволожувати повітря. Хороші дрейфові якості аерозолю, його «летючість» сприяє точному підтримання вологості по всьому об'єму приміщення (камери). Можливо застосовувати додаткові елементи вентиляції для розподілу водяного туману або локальної подачі вологого повітря.
Принцип роботи ультразвукових зволожувачів Mistral.
Модуль вологості зволожувачах перетворює особливим ультразвуковим методом за допомогою керамічних дисків воду в стійкий дрібний водяний аерозоль - туман, з діаметром частинок води 1-5 мікрон. Під дією прокачується через нього повітря від нагнітаючого вентилятора , утворений в ньому водяний туман подається далі через випускний патрубок в приміщення і випаровується безпосередньо в обслуговуваному приміщенні, тим самим підвищуючи його вологість. Водяний аерозоль даної дисперсності (1-5 мкм.) добре перемішується і поширюється («дрейфує») по приміщенню з повітряними потоками зволожуючи повітря. Система зволоження Вдих-Нова має повний комплект модулів і елементів, які необхідні для працездатності та підтримання вологості повітря, практично немає додаткових витрат.
Технічні характеристики зволожувача USH1-4
- Діаметр частинок водяного туману. мкм. 1-5
- Продуктивність грам води в годину. 2л, 3л, 6л, 9л.
- Габарити модуля вологості мм. ДхШхВ 390х380х230
- Матеріал корпусу - харчовий поліетилен в пластиковому корпусі.
- Захист модуля вологості від недостатнього рівня води.
- Робоча температура Модуля вологості +1 гр.С. - +50 гр.С.
- Робоча відносна вологість Модуля вологості - до 100 %.
- Робоча відносна вологість Модуля живлення - 70 %.
- Споживана потужність 120 -600Вт.
- Об'єм прокачуваного повітря куб. м. 250
- Діаметр вентиляційних каналів подачі туману (забору повітря) мм. – 100 (125)
- Система подачі води - вбудований механічний клапан.
- Система подачі повітря – нагнітаючий вентилятор.
- Система промивання резервуара модуля вологості (зливу води), система аварійного переливу води.
Комплектність системи зволоження Mistral USH1-4
Модуль зволоження в комплекті.
- Металевий оцинкований ( пофарбований) корпус Модуля.
- Поліетиленовий бокс туманоутворення.
- Вбудований в модуль ультразвуковий випромінювач має інтегрований датчик «недостатнього рівня води» , що відключає випромінювач і захищає керамічні диски від відсутності води.
- Механічний клапан підтримки рівня води.
- Патрубки виходу туману 125 мм.
- Вбудована система промивання резервуара зволожувача.
- Кабель живлення Модуля зволоження 5 м. (за домовленістю із замовником можлива будь-яка довжина кабелю).
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
|---|---|
| Ночной режим работы | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Регулировка интенсивности испарения | Нет |
| Уровень шума | 55 дБ |
| Функция ионизации | Нет |
| Таймер | Нет |
| УФ-лампа | Нет |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Озонирование | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ароматизация | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рекомендуемый объем помещения | 300 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Объем резервуара для воды | 0.5 л |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Применение прибора | Для растений в зимних садах, оранжереях, теплицах |
| Тип управления | Механическое |
| Тип | Увлажнитель |
| Встроенный гигростат | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 4 кг |
| Ширина | 362 мм |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 206 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип установки | Настенный |
| Подсветка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | pits |
| Вес кг | 7 |
| ток А | 1,4 или 0,5 |
| Потребляемая мощность W | 300 |
| производительность увлажнения л/ч | 40 |
| Источник Питания | 230/1/50 или 380/3/50 |
- Цена: 21 000 ₴
- Способ упаковки: картон





